Pod wpływem sztucznych substancji zawartych w składzie popularnych kosmetyków, jakich używamy na co dzień, ludzkie ciało może znacznie szybciej ulegać takim procesom jak starzenie się czy dojrzewanie. Odpowiedzialne za to są parabeny, SLES, SLS i wiele innych składników, które wypełniają nasze kosmetyczki. BIO kosmetyki Akuna powstały po to, by w naturalny sposób móc pielęgnować skórę i włosy.

Gama BIO produktów Akuna w skuteczny sposób dba o całą rodzinę, nawet najmłodszych członków. W ofercie dostępne są szampony, kremy, preparaty do demakijażu, balsamy i wiele innych. Decydując się na produkty Akuna można mieć pewność, że są one w 100% naturalne i nie ma w nich nawet śladu sztucznych substancji. Kosmetyki muszą spełniać bardzo surowe wymagania wobec składu, procesu produkcji oraz użytych surowców. Nazwa BIO dodatkowo gwarantuje, że każdy produkt został stworzony metodą przyjazną środowisku, z surowców łatwo ulegających biodegradacji. Przy opracowywaniu składu nie ucierpiało żadne zwierzę. Kosmetyki Akuna nie posiadają też żadnych produktów pochodzenia zwierzęcego (wyjątkiem jest wosk pszczeli).

Efekty, jakie można odczuć po użyciu kosmetyków Akuna to dogłębna regeneracja, nawilżenie oraz ukojenie skóry, zdrowa jama ustna – przede wszystkim zęby i dziąsła oraz piękne i lśniące włosy. Surowce pochodzące z naturalnych i odnawialnych źródeł sprawiają, że BIO kosmetyki Akuna wykazują właściwości lecznicze i pielęgnacyjne, zapobiegają pojawieniu się infekcji oraz stanów zapalnych.

admin
admin@zeblach.com.pl

Dodaj komentarz